Kategorie
Aktualności

Odpowiedni styl w kuchni

Co sprawia, że nasza kuchnia jest niepowtarzalna? Jej styl – kuchnie mogą być zrobione w przeróżnych stylach. Posiadamy rozwiązania dla klasycznych projektów , jak i tych nowatorskich. Kuchnia na wymiar to wyraz dobrego gustu i pokazanie, że cenimy jakość. Kuchnia na wymiar to rozwiązanie idealne dla każdego kto ceni sobie najnowsze trendy i wybiera dobry styl.

Kuchnia to wymiar to definicja naszego charakteru, a ten wyrażony jest przez właśnie styl. Nasze kuchnie to projekty niepowtarzalne, gdzie pokazujemy jakość. Zależy nam na dobraniu stylu kuchni do preferencji i życzeń klienta.

Kategorie
Aktualności

Meble kuchenne do kawalerki

Jeżeli mieszkasz w kawalerce i chcesz mieć małą ale funkcjonalną kuchnię to jesteśmy Ci wstanie w tym zakresie pomóc. Realizujemy meble kuchenne na wymiar. Poznaj naszą ofertę.

W naszej firmie robimy różnego typu kuchnie. Od dużych kuchni z wyspom po kuchnie standardowe do mieszkań jak również małe kuchnie do kawalerek. Dzięki tego typu rozwiązaniom Twoja kuchnia wygląda dobrze i przede wszystkim pozostaje w pełni funkcjonalna.

Kategorie
Aktualności

Meble kuchenne – w jakim kolorze wybrać?

Zastanawiasz się nad zmianami w kuchni? Nie wiesz jaki kolor będzie jednak odpowiedni? Zgłoś się do nas – pomożemy w skomponowaniu idealnej kuchni.

Realizujemy zamówienia na kuchnie. Od wielu lat zajmujemy się produkcją mebli kuchennych na zamówienie. Znamy aktualne trendy i pomożemy przygotować idealną kuchnię. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Tania kuchnia – czy to ma sens

Zastanawiasz się nad nową kuchnią? Nie chcesz jednak wydawać zbyt dużo? Nie warto oszczędzać na kuchni. Jest to miejsce w którym spędzasz sporo czasu i warto zadbać o to, żeby było przyjazne domownikom. Realizujemy meble kuchenne na wymiar – sprawdź.

Nasza ofertę kierujemy dla osób które chcą mieć wyjątkową i przede wszystkim funkcjonalną kuchnię. Od wielu lat produkujemy meble kuchenne na zamówienie dla naszych klientów. Przygotujemy kuchnię dokładnie taką jak sobie zażyczysz. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Meble kuchenne w dowolnym kolorze

Meble kuchenne wykonane na zamówienie dają ogromne możliwości. Taką kuchnię możesz dowolnie skonfigurować pod siebie z możliwością wyboru odpowiedniego koloru. Zachęcamy do sprawdzenia nasze oferty mebli kuchennych. Zapraszamy!

Zajmujemy się produkcją mebli kuchennych na wymiar. Zrealizujemy kuchnię zgodnie z Twoimi potrzebami. Zobacz nasze realizacje i jeżeli spodobają Ci się to skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i zrobimy kuchnię zgodnie z Twoim projektem.

Kategorie
Aktualności

Jakie panując aktualne trendy w kuchni?

Kuchnia to przestrzeń w której spędzamy sporo czasu, jemy wspólnie posiłki z rodziną, przygotowujemy jedzenie. Warto zadbać o to, żeby to miejsce było nam przyjazne i dawało wiele korzyści. Z pomocą przychodzą tutaj meble kuchenne na wymiar.

Aktualnie bardzo modnymi kuchniami są kuchnie białe, czarne a nawet szare. W ostatnich latach są to kolory najchętniej wybierane. Jeżeli chcesz mieć kuchnię w dowolnym kolorze to skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie kuchnię o jakiej marzysz. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Jaka jest cena za kuchnię na wymiar?

Odpowiedź nie jest prosta – ciężko jest określić cenę ze względu na brak podstawowych informacji na temat tego czego Państwo oczekują i jaką funkcjonalność Państwo chcą. Cenę kuchni na wymiar jesteśmy wstanie przedstawić po spotkaniu z Państwem.

Kuchnie na wymiar to rozwiązanie bardzo rozsądne. Dzięki kuchni na wymiar cała dostępna przestrzeń jest odpowiednio zagospodarowana. Jeżeli chcesz mieć ładną kuchnię to skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Czas na ważne zmiany w kuchni

Jeżeli planujesz duże zmiany w kuchni i chcesz w końcu mieć meble kuchenne zrobione tak jak chcesz to skontaktuj się z nami. Zajmujemy się meblami kuchennymi na wymiar – wykonamy je dokładnie tak jak będziesz chciała/chciał. Zapraszamy!

Od wielu lat obsługujemy potrzeby naszych klientów w zakresie mebli kuchennych na zamówienie. Dziś możemy pochwalić się wieloma realizacjami. Wykonujemy kuchnie z wysokiej jakości materiałów, dbamy o każdy detal. Gwarantujemy wysokiej jakości kuchnie według Twojego projektu.

Kategorie
Aktualności

Meble kuchenne wykonane na Twoje zamówienie

Specjalizujemy się w wykonywaniu mebli kuchennych na wymiar. Kuchnie które wykonujemy to najwyższa jakość materiałów. Ważne są też dla nas detale – dbamy o każdy element. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami.

Zachęcamy również do wizyty w naszym studio kuchni które znajduje się w Krakowie. W salonie możesz zobaczyć jak wyglądają przykładowe realizacje naszych kuchni. Naszych klientów obsługujemy kompleksowo – wykonamy dla Ciebie projekt w cenie. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Wymieniamy kuchnię na nową

Jeżeli taką zmianę planujesz w domu czy mieszkaniu to warto zainwestować w kuchnię na wymiar. Dlaczego? Ponieważ daje ogromne możliwości które docenisz a których nie otrzymasz w zwykłej kuchni do złożenia. Zobacz jeszcze inne korzyści.

Kuchnie na wymiar dają szerokie możliwości. Zagospodarujesz w stu procentach całą dostępną przestrzeń. Do tego należy wspomnieć, że taka kuchnia będzie dokładnie taka jak oczekujesz. Odwiedź naszą stronę, skontaktuj się z nami lub przyjdź do studia kuchni w Krakowie. Zapraszamy do skorzystania z oferty.